Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Управління молоді та спорту Світловодської міської ради
Тема: Інше
Тема розширена: вид закупівлі
Суть питання:
З метою економії бюджетних коштів Світловодська міська рада вирішила дозволити встановити індивідуальну котельню на твердому паливі ТОВ « Вектор Стандарт», обсяг постачання до 1200 ГКал на рік, для обігріву Міського спортивного комплексу.
В червні 2016 р. рішенням сесії Світловодської міської ради для ТОВ «Вектор Стандарт» затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території спортивного комплексу для будівництва індивідуальної котельні.
В листопаді 2016 р. рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради ТОВ «Вектор Стандарт» визначено виконавцем послуг теплопостачання для міського спортивного комплексу та рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради для ТОВ «Вектор Стандарт» затверджено вартість теплової енергії.
В попередні роки тепло закуповувалось у єдиного в місті надавача послуг з централізованого газопостачання СП ТОВ«Світловодськпобут».
В даному випадку при проведені закупівлі тепла за державні кошти потрібно застосовувати переговорну процедуру з ТОВ «Вектор Стандарт» чи відкриті торги, враховуючи технічні можливості СП «Світловодськпобут» ?
Відповідь на запит 12/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Цей Закон застосовується, зокрема до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.

Згідно з частиною першою статті 12 Закону закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, визначених цією статтею.

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону тендерний комітет або уповноважена особа (особи) здійснюють вибір та проведення процедур закупівлі.

Отже, у залежності від вартості предмета закупівлі, визначеної замовником, а також умов щодо застосування і проведення процедур закупівель, визначених Законом, замовник самостійно здійснює вибір процедури закупівлі та визначає можливість її застосування.

Водночас зазначаємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594ba6c420f9c242a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=1&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 22.11.2016 № 3302-06/37709-06 “Щодо застосування переговорної процедури”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2