Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: проведення оборонних закупівель до 200 тис. грн.
Суть питання: Служба відновлення проводить оборонні закупівля. Наразі закуповуємо послуги вартісттю до 200 тис. грн. Відповідно до постанови КМУ № 1275 не зрозуміло, як проводити закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн.
Питання :
1.Чи потрібно складати та оприлюднювати план закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн.?
2. Чи потрібно звітувати про укладений договір по закупівлі оборонних послуг, а саме влаштування фортифікаційних споруд вартістю до 200 тис. грн. в разі укладання прямого договору?
Прохання надати роз”яснення в найкоротший термін.
Відповідь на запит 141/2024
Шановний користувачу!
Питання щодо здійснення закупівель державними замовниками у сфері оборони щодо закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення (товарів подвійного призначення) для будівництва фортифікаційних споруд (далі – державні замовники) висвітлено розділом “Проведення закупівель озброєння, військової та спеціальної техніки, ракет і боєприпасів та їх складових частин, а також послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, а також товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд” Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 на виконання положень Закону України “Про оборонні закупівлі» (далі – Особливості 1275).
Окрім цього питання щодо будівництва фортифікаційнх споруд врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 р. № 1415 "Деякі питання підвищення оборноздатності держави на період воєнного стану в Україні".
При цьому вартісні пороги застування процедур та правил оборонних закупівель визначаються Законом України “Про оборонні закупівлі” та Особливостями 1275, відповідно закупівлі товарів і послуг вартість предмета закупівлі яких не перевищує 200 тис. гривень, а для робіт не перевищує 1,5 млн. гривень не регулюються Особливостями 1275 та/або Законом України “Про оборонні закупівлі”.
Роз`яснення для державних замовників в сфері оборони щодо особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану редакції за 01.02.2024 р міститься на офіційному сайти Міністерства економіки України за посиланням https://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=dd05262d-3644-48f9-aaae-27e7481ec00b&tag=ZakupivliDliaDerzhavnikhZamovnikivVSferiOboroni
Питання здійснення закупівель державними замовниками у сфері оборони щодо закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення (товарів подвійного призначення) для будівництва фортифікаційних споруд висвітлено у відповіді на запит 66/2024 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=103a0f8d-85a1-480f-b601-9710ca68d18b&lang=uk-UA
Одночасно зазначаємо, що листи Міністерства не встановлюють норм права, носять виключно рекомендаційний та інформативний характер.
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оборонні закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2