Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Військова частина А0215
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Затвердження Річного плану
Суть питання: Військова частина здійснює закупівлю товарів, робіт і послуг відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”.
Рішенням замовника визначено уповноважених осіб, які є відповідальними за закупівлю за конкретними (визначеними) напрямками. При цьому визначені уповноважені особи здійснюють закупівлю кожен за своїм (визначеним) напрямком.
Відповідно до Закону заплановані закупівлі включаються до Річного плану закупівель. Таким чином у кожного замовника (розпорядника бюджетних коштів) має бути Річний план закупівель, відповідно до якого мають здійснюватися закупівлі товарів, робіт і послуг.
Враховуючи вище зазначене, прошу надати роз’яснення в частині хто і як має затверджувати Річний план закупівель (за яким із зазначеними нижче сценаріями):
1. Визначені уповноважені особи вносять заплановані заходи до Річного плану кожен за своїм напрямком окремо. При цьому у замовника буде декілька окремих Річних планів (за визначеними напрямками).
2. Замовником визначається одна уповноважена особа, яка вносить всі заплановані заходи до Річного плану (в цілому за військову частину). При цьому у замовника буде один (узагальнений) Річний план. Після затвердження Річного плану визначені уповноважені особи здійснюють закупівлі кожен за своїм (визначеним) напрямком.
Відповідь на запит 29/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься у запиті 1420/2021 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=52881c75-b4c6-404a-aaf3-6215c44277cb&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2