Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КП" Приморський районний центр первинної медико-санітраної допомоги" Приморської міської ради Запорізької області
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: п.5 ч.2 стаття 40 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Суть питання: Згідно п 5. ч 2. статті 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.
Згідно п. 25 ч.1 статті 1 ЗУ публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом.
Підкажіть, будь ласка, в розуміні Закону поняття "Закупівля" щодо переговорної процедури -це проведена процедура до моменту укладання договору або процедура в тому числі з укладанням договору? Укладання договору за результатами переговорної процедури (п.5 ч.2 стаття 40 ) входить у термін три роки чи ні?
Відповідь на запит 1163/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2