Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Дніпровський фвховий коледж інженерії і педагогики Українського державного хіміко-технологічного університету
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Закупівля електроенергії для гуртожитку коледжу
Суть питання: Доброго дня! Двічі були відмінені відкриті торги на закупівлю електроенергії ( без розподілу електроенергії) по двом лотам ( лот 1 -електроенергія для учбового корпусу, лот 2 - для гуртожитку) на підставі відсутності учасників. Проведені дві переговорні процедури - для корпусу по риночній ціні та переговорна на гуртожиток - універсальна послуга ( по тарифу 1,68 грн. за 1 кВт*гол).Казна не реєструє договір на гуртожиток, тому що універсальна послуга включає тариф на розподіл.ПУП (постачальник універсальних послуг) на це нам відповідає, що на гуртожиток він нам постачати може тільки по універсальній послузі, в яку входить розподіл. Згвдно з Законом "Про публічні закупівлі" при переговорній процедурі на підставі 2 відмінених відкритих торгів НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ предмет закупівлі, технічні і якісні характеристики та вимоги до учасника.ЧИ правомірна відмова Казни в реєстрації договору на гуртожиток, якщо ніякий інший постачальник не може постачати електроенергію населенню по 1, 68грн.?
Відповідь на запит 129/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь міститься в листах від 09.11.2017 № 3304-06/40489-07, від 10.09.2018 № 3304-04/39642-06 “Щодо закупівель електричної енергії та послуг з постачання електричної енергії" та від 13.12.2018 № 3304-04/54502-07 "Щодо закупівель електричної енергії та послуг з розподілу електричної енергії", від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-06%2F40489-07

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F39642-06

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54502-07

https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2