Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Закупівля послуг стаціонарного телефонного зв'язку
Суть питання: Доброго дня! Просимо надати роз’яснення стосовно таких питань.

1. Чи може бути застосована переговорна процедура при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у ПАТ «Укртелеком»? Враховуючи те, що зазначене товариство хоча і не входить до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, що складається та ведеться Антимонопольним комітетом України відповідно до розпорядження АКУ від 28 листопада 2012 року № 874-р, але є одним з операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку відповідно до рішення НКРЗІ від 01.03.2016 р. № 111 «Про результати аналізу ринку послуг транзиту трафіка на мережах фіксованого та рухомого (мобільного) телефонного зв’язку і накладення на операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою регуляторних зобов’язань».
2. Чи можна застосувати переговорну процедуру, визначену п. 5 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» (додаткова закупівля в того самого постачальника) при закупівлі послуг стаціонарного телефонного зв’язку на 2017 рік, якщо строк договору про надання цих послуг на 2016 рік закінчився 31.12.2016 р. і обов’язки виконавця за вказаним договором виконані в повному обсязі?
Відповідь на запит 84/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb розміщено лист від 22.11.2016 № 3302-06/37709-06 щодо застосування переговорної процедури.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2