Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Подільське державне рідприємство геодезії, картографії та кадастру
Тема: Інше
Суть питання: Доброго дня! ДП "Поділлягеодезкартографія" відповідно до статутних документів є державним підприємством, метою діяльності якого є надання послуг у сфері геодезії, катрографії та кадастру на комерційній основі. Підприємство не фінансується з бюджету, не отримує державних дотацій або додаткового фінансування. Просимо надати вичерпні роз’яснення стосовно того, чи є підприємство ЗАМОВНИКОМ (так чи ні) згідно п. 9 ст. 1 ЗУ "Про публічні закупівлі". (З листами № 3302-06/34317-07 від 27.10.2016 р. та 3302-06/12875-06 від 29.04.2016 р. ознайомлені).
Відповідь на запит 207/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06  “Щодо здійснення закупівель замовниками”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Водночас, ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України та відповідно до Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459, норм Закону до компетенції Мінекономрозвитку не належить віднесення суб"єктів до замовників у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2