Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальний заклад "Павлоградська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Добрий день! КЗ "Павлоградська ЦРЛ" ДОР" звертається до Вас з проханням надати наступну інформацію: Наразі надійшла інформація від веб-порталу Уповноваженого органу ПРОЗОРРо стосовно того, що з 23 серпня 2019 року запроваджується зв'язок плану з тендером. З цього часу при оголошенні надпорогової закупівлі замовники мають зазначати відповідний їй ідентифікатор плану. Зв'язка з планом є обов'язковою для всіх понадпорогових процедур, окрім другого етапу конкурентного діалогу та раундів закупівель за рамковою угодою. Для допорогових закупівель та процедур звітування ця умова – опційна.
Ознайомившись з нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність у сфері публічних закупівель ми не знайшли інформації щодо зазначених змін.
На підставі вищевикладеної інформації звертаємось до Вас з проханням надати деталізовані узагальнені розяснення стосовно запровадження даних змін. Яким нормативним актом ці зміни запроваджені?
Відповідь на запит 725/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 4 Закону закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

У свою чергу, стосовно технічної реалізації на відповідність вимогам законодавства, користувачам необхідно звертатись до ДП "Прозорро", яке визначене адміністратором електронної системи закупівель.

Довідково інформуємо, що з інформацією щодо поєднання плану та тендеру можна ознайомитися на https://infobox.prozorro.org/updates/yak-pov-yazati-tender-ta-plan-zakupivli

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2