Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Управління "Укрспортзабезпечення"
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Суть питання: Доброго дня!Надайте консультацію, будь ласка, з такого питання. Нами, державною установою було проведено відкриті торги за якими укладено тендерний договір на постачання спортивної форми: ДК 18410000-6: Спеціальний одяг. В даний момент, ми хочемо застосувати переговору процедуру п.5 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», саме потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням, ми хочемо купити в вище зазаченого постачальника ще Кросівки спортивні за іншим кодом ДК 18820000-3: Спортивне взуття щоб було все однакового вигляду. Хоча в плані вказано два різіні ДК і процедуру визачено як відкриті торги.
Відповідь на запит 653/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, розміщено лист від 22.11.2016 № 3302-06/37709-06 “Щодо застосування переговорної процедури”. При цьому рішення приймаються замовником самостійно.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2