Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ДП МА "Бориспіль"
Тема: Інше
Тема розширена: Уповноважена особа
Суть питання: Чи може Уповноважена особа, яка має технічну можливість працювати, виконувати свої функції (оприлюднювати інформацію в ЕСЗ) знаходячись в простої?
Відповідь на запит 605/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що інформаційний ресурс Уповноваженого органу направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а питання зі сфери трудових правовідносин в умовах воєнного часу не відноситься до компетенції департаменту публічних закупівель, конкурентної політики та гуманітарної сфери Мінекономіки. Тому пропонуємо з цих питань звертатися в електронному вигляді відповідно до Закону України “Про звернення громадян” через відповідний розділ офіційного веб-порталу Мінекономіки (http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b55a2e1-13c3-432e-8472 ef17adee3e3e&title=PoriadokZvernenniaGromadian) для подальшого  направлення Вашого звернення до відповідного структурного підрозділу Мінекономіки, в компетенції якого знаходиться дане питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2