Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Дудєнкова Юлія Вікторівна
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Щодо п.3 ч.1 ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі"
Суть питання: У с.17 (п.3 ч.1) Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено: 1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:
3) службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією."
Якщо при перевірці інформації по даному підпункту у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, міститься інформація, що особа, яка уповноважена учасником представляти його інтереси була засуджена у 2016 році за корупційне правопорушення, проте рішення суду було виконано, штраф сплачено. Чи повинен у такому разі замовник відхиляти такого учасника за невідповідність згідно п.3 ч.1 ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь на запит 267/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті  № 191/2021 за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=31ea7d58-fbd1-4cee-9fdd-df4de1bcf941&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2