Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Відділ освіти
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: оприлюднення у плані закупівлі на 20% минулорічного договору
Суть питання: Стаття 4 частина 2 Закону України №114 визначає, яку саме інформацію повинен містити річний план. У разі продовження тендерного договору на 20% чи потрібно оприлюднювати цю суму у річному плані і який вид закупівлі обирати (згідно з п.5 ч.2 ст.4)?
Відповідь на запит 185/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19 вересня 2019 року № 114-ІХ (далі – нова редакція Закону) набрав чинності з 20 жовтня 2019 року.

Ураховуючи прикінцеві та перехідні положення розділу X, нова редакція Закону, за винятком розділу VI щодо процедури торгів з обмеженою участю, вводиться в дію з 19 квітня 2020 року.

Відповідно до статті 4 нової редакції Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі − річний план). Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

При цьому інформація, яка повинна міститись в річному плані, визначена частиною другою статті 4 нової редакції Закону.

Таким чином, при складанні річного плану до нього включається інформація про закупівлі, які планує провести замовник, без урахування обсягів, за якими виникли зобов’язання у зв’язку із продовженням строку дії договору про закупівлю у зазначеному випадку.

Принагідно інформуємо, що наразі Міністерством та Державним підприємством “Прозорро” розробляються необхідні нормативно-правові акти та здійснюється  робота з технічної реалізація вимог законодавства в електронній системі закупівель.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронна система закупівель Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2