Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Первинна профспілкова організація відокремленого підрозділу шахта "Межирічанська" державного підприємства "Львіввугілля"
Тема: Інше
Тема розширена: надання роз"яснення
Суть питання: 12 квітня 2021 року ми звернулись за наданням роз’яснення стосовно застосування п.2 ч.6 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме як потрібно трактувати термін «перепродаж третім особам». Чи включає в себе даний термін (підпадає під визначення) придбання продуктів харчування для подальшої переробки з метою перепродажу третім особам за звичайними цінами і на стандартних умовах, наприклад:
1) Купівля борошна, олії, дріжджів для випічки хлібобулочних виробів для продажу в їдальні працівникам за звичайними цінами.
2.) Придбання овочів для приготування блюд для продажу в їдальні працівникам за звичайними цінами.
3.) Придбання мінеральної води, соків для продажу в їдальні.
В отриманій відповіді Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України пропонується попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі та зазначено, що відповідь на питання міститься у запиті № 437/2021 за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=e97e2a7c-2118-4759-a8aa-c885f612b5c4, проте дане посилання містить роз’яснення стосовно дилерства.
Вказане роз’яснення не дає відповіді на питання, що нас цікавить, а саме питання перепродажу продуктів харчування за звичайними цінами і на стандартних умовах в їдальні підприємства працівникам, а не як дилери.
Повторно просимо надати роз’яснення стосовно застосування п.2 ч.6 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме як потрібно трактувати термін «перепродаж третім особам».
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 692/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, вичерпна відповідь на питання міститься у запиті 437/2021 за посиланням:

https://me.gov.ua/old/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=e97e2a7c-2118-4759-a8aa-c885f612b5c4

При цьому повідомляємо, що до компетенції Міністерства не належить визначення правомірності дій суб"єктів сфери публічних закупівель та віднесення випадків, зазначених у зверненнях заявників, до таких, на які не поширюється дія Закону  "Про публічні закупівлі" у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2