Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Державне підприємство "Адміністрація морських портів України"
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: договірна ціна згідно ДСТУ Д.1.1.-1:2013 та порядок її надання Учасником закупівлі
Суть питання: ДП «АМПУ» наразі здійснюється закупівля робіт з днопоглиблення
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-18-000184-a/
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-000531-a/

Згідно з пунктом 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 № 668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві» (далі – Постанова № 668) істотними умовами договору підряду є, у тому числі, договірна ціна.
Визначення вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії застосовується ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», який носить обов'язковий характер.
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, а також реставрації пам'яток архітектури та містобудування.
У разі відсутності кошторисних нормативів в державних і галузевих нормах, учасник, при визначенні ціни тендерної пропозиції (початкової ціни і ціни за результатами аукціону), розробляє індивідуальні ресурсні елементні кошторисні норми, які застосовуються тільки для даного об'єкта будівництва, з обов'язковим проведенням відповідної експертизи. Розробка індивідуальних кошторисних норм здійснюється на підставі ДСТУ-Н Б Д.1.1-6 діє до: 2013 «Керівництво з розробки ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи».
Враховуючи багаточисельні запити учасників закупівлі стосовно можливості розроблення індивідуальних ресурсних елементних кошторисних норм після укладення договору про закупівлю за результатами проведеної у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» процедури, просимо надати роз’яснення стосовно можливості підписання договірної ціни, складеної у відповідності до ДСТУ Д.1.1-1:2013 «ПРАВИЛА ВИЗНАЧЕННЯ ВАРТОСТІ БУДІВНИЦТВА», після укладення відповідного договору про закупівлю, в якому на момент підписання зазначається ціна найбільш економічно вигідної пропозиції, визначеної за результатами аукціону.
Відповідь на запит 306/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон), який установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc , розміщено лист від 05.08.2016 №  3302-06/24782-06 “Щодо здійснення закупівлі робіт”, який містить  відповідь на питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2