Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Головне управління ДПС у Харківській області
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Звіт про укладений договір
Суть питання: Доброго дня! Проведено закупівлю послуг з поточного ремонту будівлі шляхом укладення двох прямих договорів. Перший договір на суму 17,0 тис. грн - ремонт покрівлі, другий договір на суму 137,0 тис.грн - ремонт електромережі. По договору на 17,0 тис. грн звіт про укладений договір не публікувався в системі (в річний план закупівлю включено), так як договір є до 50.0 тис.грн. По договору 137,0 тис. грн Звіт про укладений договір публікувався в системі. Загальна вартість послуг з поточного ремонту будівлі складає 154,0 тис. гривень. Питання: У зв'язку із укладанням другого договору, не буде порушенням відсутність Звіту про укладений договір по першому договору?
Відповідь на запит 798/2023
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в запиті № 139/2023, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=52d84b5d-31aa-49f2-981d-c31c8c5a9afd&lang=uk-UA
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2