Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Національний банк України в особі представника
Тема: Інше
Тема розширена: ч. 5 статті 36 Закону
Суть питання: Відповідно до пункту 5 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону.

Разом з тим пунктом 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" редакції Закону з 19.04.2020 передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону.
------------------
Питання: Чи можна продовжити дію договору, укладеного до введення в дію нової редакції Закону (до 19.04.2020) відповідно до ч.5 ст. 36 Закону (порядок, що діяв)враховуючи положення пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону, а саме те, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі виключно ДО ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ, на який такі договори були укладені?
Наприклад: якщо договір був укладений у 2019 році із кінцевим строком дії до 31.12.2020, то продовження його дії на 2021 рік неможливе в силу положень пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону?

Відповідь на запит 2631/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2