Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю «Укртехімпекс»
Тема: Тендерна документація
Тема розширена: Підтвердження про неможливість заміщення запропонованих товарів
Суть питання: ТОВ «Укртехімпекс» планує взяти участь у державних закупівлях (Ідентифікатор плану закупівлі:UA-P-2020-04-06-001863-a),предмет закупівлі "Частини машин для обробки мінералів (Запасні частини до бульдозерів та екскаваторів)", Замовник торгів Публічне акціонерне Товариство "Центренерго" Трипільська ТЕС.ТОВ "Укртехімпекс" на протязі 17 років офіційним дилером заводів ТОВ"ЧТЗ-Уралтрак"м.Челябінськ, Росія та ПАТ "ЧАЗ" м. Чебоксари , Россія, продукцію яких ми поставляємо згідно договорів поставок на велику кількість підприємств України.Запчастини, згідно тендерної документації, даних виробників по якості не мають аналогів в Україні, та повністю відповідаютьусім вимогам тендерної документації Замовника щодо технічних та якісних характеристик.
У тенедерній документації Замовника торгів розділ 3 пункт 10 присутня вимога , щодо надання документів, а саме надати:
10) у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації: документ, виданий Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження).
У разі відмови Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
Тому саме, просимо надати роз'яснення щодо правомірності вимогам Замовника закупівлі, надання відповідного підтвердження. А якщо у разі правомірності дії Замовника, просимо роз'яснити саму процедуру отримання такого підтвердження, та вказати якими постановами або іншими документами буде вірним користуватися при підготовці до участі у Державних закупівлях по відношенню до товарів, що походять з Російської Федерації у подальшому.


Відповідь на запит 717/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=37580794-81f3-4dce-8379-b27e6b4fae2f&lang=uk-UA у запиті № 303/2019.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2