Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ПП "Сучасні Промислово-Будівельні Технології"
Тема: Інше
Суть питання: При складанні кошторисів на 2017р., наше підприємство стикнулося з необхідністю зазначення в кошторисі прогнозованого рівня інфляції на 2017 рік.

В якому нормативному документі ми можемо отримати цю цифру?
Відповідь на запит 319/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з розділом ІІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454, визначення предмета закупівлі робіт здійснюється замовником згідно з пунктом 22 частини першої статті 1 Закону за об'єктами будівництва та з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”.

Поряд з цим ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”, прийнято наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293, з метою удосконалення нормативної бази у будівельному комплексі України, на підставі рішення науково-технічної ради Мінрегіону України від 13.12.2012 № 206 та на виконання Програми перегляду державних будівельних норм і правил на період до 2015 року, затвердженої постановою КМУ від 13.04.2011 № 471.

Відповідно до Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою КМУ від 30.04.2014 № 197, Мінрегіон є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує політику у сфері будівництва, і відповідно до покладених на нього завдань затверджує державні будівельні норми, кошторисну нормативну базу у будівництві, порядок її застосування під час здійснення будівництва із залученням державних коштів. 

Ураховуючи викладене, із зазначеного питання слід звернутися до вищевказаного органу виконавчої влади. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2