Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ"
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Як ВСП повинен проводити закупівлю - через окремий свій кабінет на прозоро чи у кабінеті університету під іменем окремої уповноваженої
Суть питання: Доброго дня.
Допоможіть будь ласка розібратись.
Я працюю УО в коледжі з січня 2022 року .
Як мені слід працювати тепер після постанови 1178 КМУ?
У січні 2022 року у кабінеті на прозоро Університет для УО надав доступ для 3 ВСП (своїх окремих коледжів) заходити і проводити закупівлі для потреб коледжів (під єдиним річним планом для Універу і цих коледжів).
У травні виникла потреба у розміщенні договору між Універом і коледжем про закупівлю студентських, так як завжди це раніш робилось.
АЛЕ у систему прозоро було внесено зміну і тепер ЄДРПОУ замовника вноситься автоматично і тому свій окремий коледжівський ЄДРПОУ я не мала змоги внести.
Тому вирішили, посилаюсь на Ваше роз'яснення від 22.03.2016 № 490 про можливість самостійно працювати у системі прозоро структурним підрозділам, на основі наказу від Універу було створено для наших 3 коледжів три окремих кабінети для подальших закупівель. У ньому я працювала згідно власних потреб коледжу і без врахування потреб і кодів Універу.
19.10.22 року вступила в силу постанова 1178, де вказується, що "За рішенням замовника його відокремлений підрозділ МОЖЕ здійснювати закупівлю САМОСТІЙНО для задоволення потреб такого підрозділу. У такому випадку предмет закупівлі визначається замовником окремо для відокремленого підрозділу. Інформація про потребу в закупівлі, що повинна бути здійснена відокремленим підрозділом, вноситься до РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАМОВНИКА."
А отже, ми не можемо далі працювати з свого окремого кабінету і повинні повертатись до річного плану замовника і і далі працювати під його ЄДРПОУ і сумувати всі коди?
І тому ще питання:
що зараз робити з такими закупівлями:
Нафтогаз - оголосила тендер на 248 тис
Запит ціни на прозоро маркеті - на світло на 576 тис грн.
Я їх оголосила з окремого кабінету без прив'язки до річного плану Універу.
1) Відміняти - і повертатись до кабінету Універу?
2) Залишити все в силі, але в подальшому проводити всі закупівлі, враховуючи коди і суми універу?
3) ВАША ПОРАДА

і друге питання, що також турбує, а що робити з тими 19 договорами, що вже розміщені у окремому кабінеті ВСП, які я розмістила згідно свого окремого річного плану на коледж без прив'язки до універу?

2.12 - у мене кінцевий термін подання пропозицій по світлу і по газу.
Як правильно діяти?
Наперед вдячна Вам за відповідь і допомогу.
З повагою, Ірина Барчук
Відповідь на запит 1198/2022
Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання щодо застосування законодавства міститься в листі від 08.12.2022 № 3323-04/78667-06 "Щодо особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:
https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=78667
Водночас, оскільки наказом Мінекономіки від 07.04.2020 № 648 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “PROZORRO” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, а відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є державне підприємство “ПРОЗОРРО” (далі – ДП “ПРОЗОРРО”), з технічних питань та питань реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства слід звертатись до адміністратора системи ДП “ПРОЗОРРО”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Особливості закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2