Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня"
Тема: Інше
Тема розширена: Відхилення пропозицій учасника
Суть питання: Комітетом конкурсних торгів КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» розміщено оголошення від 10.03.2016 року №071263, "ВДЗ" №46(10.03.2016) щодо закупівлі бензину та дизпалива за процедурою запиту цінових пропозицій.
За результатами розгляду отриманих чотирьох цінових пропозицій (протокол Комітету від 25.03.2016), Комітетом було відхилено пропозицію ТОВ «ТЕХНО-НАФТА-ГАЗ», як таку, що не відповідає вимогам замовника, зазначеним у запиті, враховуючи, що у ЄДР наявна інформація лише по одному кінцевому бенефіціарному власнику, а по іншому зазначено, що він відсутній, і немає відмітки про причину відсутності.
З огляду на зазначене вище, у відповідності до п ч.1 ст.8 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо надати консультацію з наступного питання:
- чи потрібно було відхилити пропозицію учасника ТОВ «ТЕХНО-НАФТА-ГАЗ», враховуючи, що у ЄДР наявна інформація лише по одному кінцевому бенефіціарному власнику, а по іншому зазначено, що він відсутній, і немає відмітки про причину відсутності.
Заздалегідь вдячні за консультацію.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 189/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про здійснення державних закупівель” (далі - Закон) встановлював правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що на офіційному веб-сайті Міністерства (www.me.gov.ua) у підрозділі “Листи інформативного характеру” розділу “Державні закупівлі (Архів)” підрубрики “Публічні закупівлі” рубрики “Діяльність” за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=ListiInformativnogoKharakteru&pageNumber=2 , розміщено лист від 15.01.2016 № 3302-06/906-06 “Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним” .

Водночас відповідно до Положення про Міністерство юстиції України (далі-Мін`юст), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 228, Мін’юст відповідно до покладених на нього завдань, зокрема забезпечує ведення та функціонування Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Тому, з питання щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, пропонуємо звернутись до вищезазначеного Міністерства. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2