Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Шкуро Юлія Анатоліївна
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Добрий день!

Прошу надати роз'яснення щодо пропорційного збільшення відрахувань ставок та зборів у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати.
Тобто, чи можна змінити ціну договору у зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати (що призвело до підвищення податків та зборів)у розумінні листа Міністерства економіки України від 27.10.2016 року № 3302-06/34307-06 "Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю"
Відповідь на запит 244/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі − Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що схоже за змістом питання розглянуто у запиті 52/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=669bc1e6-d24d-45f3-a177-0daf7ccbc380&lang=uk-UA

Таким чином, сторони можуть внести зміни до договору про закупівлю саме у випадку зміни ставки податку чи збору, дотримуючись вимог Закону та Податкового кодексу України. Визначення поняття “ставка податку” наведено в статті 25 Податкового кодексу України.

При цьому зміна істотних умов договору про закупівлю у випадках, встановлених частиною четвертою статті 36 Закону, може здійснюватись виключно у разі, якщо договором про закупівлю передбачений відповідний порядок зміни ціни.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2