Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Учасник відкритих торгів
Суть питання: Головним управлінням державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області (далі - Замовник) оголошено публічну закупівлю UA-2020-09-18-005515-b для придбання товарів на очікувану суму 280 500 грн.
Після проведеного аукціонна у відкритих торгах на етап кваліфікації потрапило 2 учасники: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК" (далі - Учасник №1) та ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОГОВА ДАР'Я ВЯЧЕСЛАВІВНА (далі - Учасник №2).
Учасником №1 запропоновано найменшу ціну за товар, додано усі необхідні копії документів щодо технічних та якісних покажчиків товару що закуповується та накладено ЕЦП/КЕП на пропозицію.
Учасником №2 запропоновано більшу ціну за товар у порівнянні з Учасником №1, не додано жодного документу та відсутнє накладення на пропозицію ЕЦП/КЕП.
Ураховуючи викладене, Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області просить надання консультації з питань публічних закупівель: Учасник №2 виступає учасником публічної закупівлі, що надав тендерну пропозицію у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» без надання обов’язкових документів, що вимагались Замовником у тендерній документації та без накладення на пропозицію ЕЦП/КЕП ?
Відповідь просимо надати у найкоротший термін у зв’язку із проведенням процедури відкритих торгів на закупівлю товарів.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 2386/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запитах №№ 671/2020 і 1619/2020, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67722804-f394-4b00-9eca-c50d483b7073&lang=uk-UA

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=d4b268c9-7354-499a-b6cc-f1ae51d48463

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2