Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Тема: Інше
Тема розширена: ст. 17 Закону
Суть питання: Згідно ч. 7 ст. 17 Закону «По публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону.
Чи вірно ми розуміємо, що замовник може в тендерній документації встановити вимогу до учасника про надання в довільній формі підтвердження відсутності підстав передбачених ч. 1 ст. 17 Закону для кожного суб’єкта господарювання, які залучатимутися учасником як субпідрядники/співвиконавці в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до ч. 3 ст. 16 Закону? А чи повинні замовники вимагати документальне підтвердження відсутності підстав передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 ч. 1 ст. 17 Закону, щодо кожного субпідрядника/співвиконавця. якщо учасник стане переможцем закупівлі?
Відповідь на запит 1333/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06, який містить інформацію про субпідрядників/співвиконавців.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2