Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Добрий день. В лютому 2020 року укладено прямий договір на суму 4600 грн., відповідно, в додатку до річного плану закупівель була запланована аналогічна сума. В червні поточного року виконавець змінює тарифи за послуги в сторону збільшення. Загальна сума договору збільшиться приблизно на 300 грн. Згідно з ч.6 Розділу Х Закону України "Про публічні закупівлі" зміни до договорів про закупівлю, укладених до 19.04.2020 вносяться в порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. Чи правильно буде внести зміни в договір наступним чином:1.) збільшуємо в річному плані закупівель суму на 300 грн.; 2.) укладаємо додаткову угоду про зміну ціни; 3.) в електронній системі договір (додаткову угоду) та/або повідомлення про внесення змін до договору НЕ публікуємо. Дякую
Відповідь на запит 1310/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Сфера застосування Закону встановлена статтею 3 Закону.

Ураховуючи вимоги пункту 11 частини першої статті 10 Закону, замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю: повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 цього Закону - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.

Ураховуючи викладене, повідомлення про внесення змін до договору, оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 Закону саме щодо договорів про закупівлю, укладених за результатом проведення однієї з процедур закупівель, передбачених статтею 13 Закону, та у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 41 цього Закону.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2