Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Виконавчий коміт Новознам'янської сільської ради
Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Доброго дня! Наша сільська рада прийняла рішення, розробити у 2017 році генеральні плани трьох населених пунктів, що входять у склад Новознам'янської ОТГ. Пепередньо, необхідно провести топографічні знімання по цим селам. Чи буде проведення топографічних робіт по топозйомці М1:2000 на території с. Нова Знам'янка у сумі 169000 грн; проведення топографічних робіт по топозйомці М1:2000 на території с. Вільна Терешківка у сумі 159000 грн, та проведення топографічних робіт по топозйомці М1:2000 на території с. Майбородівка у сумі 114000 грн окремими предметами закупівлі по Коду ДК 021-2015 (CPV) 71350000-6 - Науково-технічні послуги в галузі інженерії і ми зможемо провести допорогову закупівлю то трьом окремим обєктам ? Чи топозйомка всіх трьох населених пунктів буде складати один предмет закупівлі і нам потрібно буде проводити відкриті торги? Така ж сама ситуація з виготовленням генеральних планів населених пунктів по Коду ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування ? Дякую за увагу.
Відповідь на запит 483/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує вартісні межі, встановлені в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону.

Водночас згідно з частиною сьомою статті 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону.

У свою чергу, Порядок визначення предмета закупівлі, затверджено наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454 (далі – Порядок).

Таким чином, у залежності від предмету закупівлі, визначеного відповідно до Порядку, замовник здійснює таку закупівлю відповідно до вимог Закону, шляхом застосування однієї із процедур, передбачених статтею 12 Закону, керуючись вартісними межами, визначеними Законом. 

Крім того зазначаємо, що Законом зокрема передбачена можливість здійснювати закупівлі за частинами предмета закупівлі (лотами). Так, зокрема відповідно до абзацу четвертого пункту 1 розділу ІІ Порядку, замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої - восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем надання послуг.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2