Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Військова частина А3160
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка, чи може робити так замовник? Коли є необхідність закупити різні предмети закупівлі на початку наступного року, думаємо внести зміни згідно ч. 5 та ч.6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» та укласти додаткові угоди на продовження строку по двом договорам, укладеним за результатами відкритих торгів (договора укладені за одним кодом ДК) та збільшити суму договорів, яка б не перевищувала 20 відсотків суми, визначеному в одному з початкових договорів.
Відповідь на запит 2770/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2