Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Управління містобудування та архітектури Закарпатської ОДА
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Публікація додаткових угод до договорів, заключених до 19.04.2020 поза системою
Суть питання: Доброго дня. Надайте будьласка роз'яснення щодо способу публікації додаткових угод до договорів, заключених поза системою Prozorro до 19.04.2020 року. Питання стосується договорів, які діють безстроково (до моменту розірвання) до прикладу: щодо надання послуг телефонного зв'язку та доступу до мережі Інтернет (з Укртелдекомом, діючий з початку 2000, кожен рік заключаєтсья додаткова угода про погодження лімітів коштів на надання таких послуг, відповідно до якої постачальником надаються рахунки), до таких договорів також відносяться договори оренди приміщень органів виконавчої влади у органів місцевого самоврядування. Оскільки договір у системі відсутній, неможливо дотримати норми статті 41 щодо публікації змін до договору. Як здійснити публікацію відповідних змін (додаткової угоди) до такого договору? Чи буде порушенням публікація кожного року додаткової угоди до договору (звіту) як окремої закупівлі? Дякую
Відповідь на запит 880/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F55553-06%20 Мінекономіки розміщено лист від 21.12.2019 № 3304-04/55553-06 “Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону”, яким зокрема, повідомлялося, що дія нової редакції Закону не поширюється на правовідносини суб’єктів, які виникли до його укладення.

Виходячи зі змісту пункту 5 частини другої статті 4 Закону, до річного плану вноситься інформація про закупівлі, які замовник планує провести:

- вартість предмета закупівлі яких більше вартісних меж, визначених частиною першою статті 2 Закону та передбачають проведення процедур закупівель;

- вартість предмета закупівлі яких менше вартісних меж, визначених частиною першою статті 2 Закону та які передбачають проведення замовником спрощених закупівель або оприлюднення звіту про договір про закупівлю.

Поряд з цим в річному плані закупівель не зазначаються зобов’язання за договорами строк дії яких не закінчився у встановленому законодавством порядку.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2