Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ОДНОМАНДАТНОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 161
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Звіт про укладнений договір
Суть питання: Цікаво знати, коли необхідно опублікувати на сайті Прозорро звіт про договір по закупівлі ПММ, якщо сума згідно договору не перевищує 200 000 грн., але більша ніж 50 000 грн.?
Відповідь на запит 683/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема звіт про укладені договори – протягом одного дня з дня укладення договору.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2