Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Самсонова Наталя Валеріївна
Тема: Інше
Тема розширена: Допомога від ДЕРЖАВИ 6500
Суть питання: Доброго дня.
До 31 березня 2022 року через "ДІЮ" була подана заява на отримання допомоги від Держави 6500,00 грн.
Заяву було надіслано успішно. І було вказано, що чекати на грошову допомогу протягом 10 днів.
На сьогодні - гроші не надійшли, також статус у "ДІЯ" змінився на
"Ви не можете отримати виплату. Наразі виплати недоступні для вашої категорії або регіону діяльності".
Я офіційно працевлаштована особа.
Згідно закону я маю право на цю допомогу.
https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ab90dec0-7620-4969-b9b9-f4ef3290d07d&title=Pidtrimka-Pitanniavidpovidi
Не розумію, чому в мене змінився статус і я не отримала кошти (інші співробітники отримали, деякі - а такому ж становищі як я)
Телефонувала на гарячу лінію пенсійного фонду та міністерства цифрової трансформації України, порадили написати звернення.

Дуже чекаю на відповідь.

Надіслала запит на [email protected]але мені надійшла автоматична відповідь:
Якщо статус в мобільному додатку Дія відображає "Заяву надіслано успішно", тоді Ваші дані передані до Мінекономіки для перерахування коштів.
Кошти найближчим часом будуть перераховані всім отримувачам, які успішно потрапили до реєстрів Програми "єПідтримка" у період з 23 по 31 березня. Мінекономіки вживає для цього усіх необхідних заходів.
У разі, якщо Ви подали заявку з 7 по 22 березня, але кошти не отримали, рекомендуємо звернутись до Вашого банку або Мінцифри для з'ясування причин незарахування коштів.
Якщо Ви отримали відмову у поданні заявки або не встигли подати заявку до 31.03.2022, нажаль, ми не можемо Вам допомогти в рамках Програми "єПідтримка".
Відповіді не отримала
Дякую.
Відповідь на запит 591/2022

Шановний користувачу, повідомляємо Вас, що інформаційний ресурс Уповноваженого органу направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі, а запити, що надходять на нього знаходяться у відкритому доступі. Зважаючи на те, що Ваше питання не відноситься до компетенції департаменту публічних закупівель, конкурентної політики та гуманітарної сфери Мінекономіки,  у разі наявності питань щодо отримання 6,5 тисяч гривень в рамках програми єПідтримка пропонуємо ознайомитися з інформацією за покликанням:

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=f3561763-44e7-4a12-a213-4c5bc9d2e903&title=UkraintsiGarantovanoOtrimaiut6-5-TisiachGrivenVRamkakhProgramipidtrimka         

https://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ab90dec0-7620-4969-b9b9-f4ef3290d07d&title=Pidtrimka-Pitanniavidpovidi та звертатися до відповідного структурного підрозділу Мінекономіки.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2