Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Баришівська селищна рада
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: стаття 17
Суть питання: відміняли відкриті торги двічі, тепер хочемо провести ппз.Чи потрібно вимагати довідки відповідно до ст.17?,Довідку з МВС та податкової?
Відповідь на запит 1210/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b8d5dd3d-c4e9-4b63-8a35-6337d64e03ea&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2