Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ПП "Спецтехбуд-С"
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Термін дії договору та експертний звіт
Суть питання: Добрий день!
Соц-економ розвитку регіону було виділено кошти на реконструкцію Народного дому. Виготовлено ПКД у 2018 році. У цьому ж році заключили договір підряду на будівельні роботи, термін дії вказали до 31 грудня 2018 року або до повного виконання робіт. Але замовник на прозорро оприлюднив цей договір, а додаткову угоду на продовження терміну дії договору у 2019 році не робили. Акт виконаних робіт за 2018 рік вони кінцеві кошти оплатили у липні 2019 року. Ми з ними робили додаткову угоду, але вони її не вивісили. Хоча це допорогова закупівля. Щоб працювати далі, на кошти , що вони мають на 2019 рік - заключаємо ще одну додаткову угоду, але її не реєструють у Казначействі, бо вийшов термін дії договору.
Нам порадили зробити новий договір підряду, на залишкову суму, ціни, об'єми не коригували, просто відняли суму акту за 2018 рік, що виплатили, але Казначейство вимагає до цієї нової угоди - новий експертний звіт. Чи можуть вони його вимагати? І Угода 2018 року недійсна, якщо Замовник не вивісила на прозорро додаткову угоду на продовження терміну дії?
Відповідь на запит 723/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F38247-06%20, розміщено лист від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 "Щодо застосування законодавства у сфері закупівель”, який містить інформацію щодо оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору.

Поряд з цим перелік повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, визначений частиною другою статті 7 Закону та є вичерпним.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2