Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: щодо деталізації визначення предмету закупівель та коректного визначення кодів за ДК
Суть питання: 3. Аналіз реалізації молодіжних проектів та заходів показує, що найбільш актуальним статтями витрат є наступні:
1) послуги з організації та проведення заходів (звукотехніче, світлотехнічне, сценічне забезпечення, послуги написання сценаріїв та проведення заходів);
2) послуги харчування та проживання учасників молодіжних заходів;
3) послуги з перевезення учасників заходів;
4) поліграфічні послуги.
При цьому, зважаючи на специфіку планування молодіжних заході, спрогнозувати кількість, вид, дату, час та місце надання зазначених послуг терміном на весь бюджетний рік, є неможливим. А значить, фактично неможливим є здійснення централізованої закупівлі таких послуг на весь бюджетний рік.
Ураховуючи вищевикладене, просимо надати рекомендації та роз’яснення щодо здійснення оптимального та ефективного відповідно до вимог Закону планування та подальшого здійснення закупівель товарів, робіт та послуг, необхідних для проведення молодіжних проектів та заходів.
Також, просимо надати роз’яснення та консультативну допомогу щодо вірного здійснення визначення предмету закупівель відповідно до ДК 021:2015 за наступними статтями витрат:
- послуги звукотехічного забезпечення заходу;
- послуги світлотехнічного забезпечення заходу;
- послуги сценічного забезпечення заходу;
- комплексна послуга з організації та проведення молодіжного заходу;
- послуги розробки сценарію та проведення заходу (зважаючи на те, що такі послуги надаються, зазвичай, одним надавачем);
- послуги з тимчасового користування приміщенням для проведення заходу (послуги оренди приміщення), послуги з оренди обладнання для проведення заходу.
Зважаючи на те, що частими є випадки, коли зазначені послуги надаються одним виконавцем, чи є можливим їх придбання за одним договором та включення (з подальшим звітуванням) до предмету такого договору послуг за кількома кодами згідно з ДК 021:2015.
Відповідь на запит 458/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що схоже за змістом питання розглянуто у запиті № 157/2020 за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=76cb2f2f-d7f4-4b84-ae94-723702efeaae&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2