Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Чернігівська обласна рятувально-водолазна служба
Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Визначення предмета закупівлі
Суть питання: Господарський суд Кіровоградської області рішенням від 12.09.2018 р. у справі № 912/1833/18 повністю задовольнив позовні вимоги прокурора та визнав недійсним договір поставки товару № 17 від 24.01.2018 р., укладений між відділом освіти та постачальником на загальну суму 100 тис. грн. Зазначений договір визнаний недійсним, у тому числі і за те, що в звіті про укладені договори предмет закупівлі був вказаний без зазначення в дужках конкретної назви товару, що на думку суду, є порушенням вимог п. 1 розд. ІІ Порядку № 454.
Враховуючи вищезазначене та враховуючи те, що відповідно до абз.4 ч.1 ст.2 Закону використання електронної системи закупівель не є обов’язковим для здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону, просимо надати відповідь на питання: «Що відповідно до законодавства є предметом закупівлі для допорогових закупівель без використання електронної системи закупівель (наприклад: звіт про укладені договори) і як його визначати?»
Відповідь на запит 531/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3816 розміщено лист від 07.02.2017 № 3302-06/3816-06 “Щодо порядку визначення предмета закупівлі”, в якому розглянуто питання визначення предмету закупівлі.

Поряд з цим питання визначення предмету закупівлі у разі здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону з використанням електронної системи закупівель розглянуто в запиті 406/2020 (питання 2), розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4e9b60c2-4c1f-47d0-86a1-843c8fe8f170&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2