Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Харківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Відповідно до умов ТД, розділі "Строк, протягом якого тендерні пропозиції є дійсними" - замовником була встановлена умова, що "Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій".
В тендерній пропозиції учасника з найбільш вигідними умовами вказано, що їх тендерна пропозиція дійсна протягом 90 днів.(без слова календарних).
Виникає питання, чи є це підставою для відхилення даної пропозиції зазначене порушення, так як в п.4 ч. 1 ст. 30 ЗУ "Про держані закупівлі" сказано, що - Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Відповідь на запит 809/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що подібне питання розглянуто у запиті 660/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями  http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=19bae207-3168-4ded-9dac-0527f9503410&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Розгляд тендерних пропозицій Тендерна документація
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2