Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Харківський національний автомобільно-дорожній університет
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Декілька уповноважених осіб - як це правильно оформити
Суть питання: Доброго дня!
Ми запроваджуємо систему уповноважених осіб, у зв'язку з цим виникає декілька запитань.

1.Наказом в нас призначені декілька уповноважених осіб за напрямами закупівель та уповноважений з оприлюднення інформації, тобто фактично, з майданчиком працює одна особа. Чи правильно це?

2.Чула, на практиці застосовується правило: "Одна закупівля - одна уповноважена особа", тобто від внесення плану до завершення певної закупівлі її повинна проводити одна й та же уповноважена особа. Де ця норма закріплена?

3. Чи може уповноважена за напрямом особа у своєму протоколі доручити фахівцю з закупівель оприлюднити інформацію по закупівлі, щоб робота з майданчиком проводилась централізовано?

4. Чи повинен фахівець з закупівель бути уповноваженою особою?

Дякую.
Відповідь на запит 929/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F29267-08 розміщено лист від 12.09.2016 № 3302-06/29267-08 “Щодо визначення Уповноваженої особи”, який містить питання стосовно визначення Уповноваженої особи. 

Крім того, пропонуємо Вам ознайомитися з професійним стандартом “Фахівець з публічних закупівель” за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=4369fc1f-d6af-4b54-abe2-8d87d193056b&tag=ProfesiiniiStandartfakhivetsZPublichnikhZakupivel

Також рекомендації щодо того, як перейти з тендерних комітетів на уповноважених осіб доступні на інформаційному ресурсі infobox.prozorro.org за посиланням https://infobox.prozorro.org/articles/yak-pereyti-z-tendernih-komitetiv-na-upovnovazhenih-osib

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2