Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Тема: Інше
Тема розширена: Щодо здійснення закупівель у період воєнного стану
Суть питання: У зв’язку з набранням чинності Постанови КМУ «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 р. № 169, прошу надати роз'яснення стосовно попередньої оплати у договорах про закупівлю, чи може підприємство здійснювати попередню оплату за кошти НСЗУ?
Відповідь на запит 333/2022

Шановний користувачу, повідомляємо, що постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану” (зі змінами) регулює здійснення закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

Водночас відповідно до Положення про Міністерство фінансів України (далі – Мінфін), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 375 (із змінами), Мінфін є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику. А відповідно до Положення про Національну службу здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1101 (зі змінами), Національна служба здоров’я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Тому, з питань попередньої оплати та використання коштів НСЗУ пропонуємо звернутися до вищевказаних центральних органів виконавчої влади.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Інше
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2