Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КП "КИЇВБУДРЕКОНСТРУКЦІЯ"
Тема: Інше
Суть питання: Ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" передбачено, що учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель.
Прошу надати роз'яснення щодо вимог до документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 12 частини першої та частиною другою цієї статті, а саме: чи є дана інформація публічною(наявність єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми)? Якшо ні, то за якою формою має надавати переможець(обов'язково)документальне підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 12 частини першої та частиною другою цієї статті? Крім того,прошу надати оновлену інформацію про перелік відкритих державних реєстрів, доступ до яких є вільним у зв'язку з набранням чинності ЗУ "Про публічні закупівлі" в редакції № 114-IX від 19.09.2019.
Мною було постановлено конкретні питання, а відповідно слідує, що повинні надатися конкретні відповіді без узагальнених відповідей з посиланням на листи, які не розкривають суть поставленого питання. Якщо ж ви все ж таки посилаєтесь на конкретний лист, то здійснюйте посилання на пункт/абзац того чи іншого листа.
Заздалегідь вдячний за ПРЕДМЕТНУ відповідь.
Відповідь на запит 1388/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь в запиті 1119/2020 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=0e2d01d5-48f1-481e-859a-5bd468b0c63c&lang=uk-UA містить вичерпну відповідь щодо відкритих єдиних державних реєстрів.

Водночас відповідь на питання щодо статті 17 Закону міститься в листі від 03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону” (додаток пункт 12) розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2