Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТОВ " Чистий світ технології"
Тема: Інше
Тема розширена: закупівля послуг з прибирання
Суть питання: Доброго дня! Клінінгова компанія " Чистий світ" , яка надає послуги з прибирання та ТО приміщень бажає стати учасником на конкурсі закупівель з послуг прибирання.
Цікавить питання про час наступних торгів. дякую
Відповідь на запит 507/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Згідно з пунктом 35 частини першої статті 1 Закону учасник процедури закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, у тому числі фізична особа – підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка подала тендерну пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Водночас Законом передбачено, що публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються замовниками із застосуванням електронної системи закупівель, що забезпечує проведення процедур закупівель, створення, розміщення, оприлюднення та обмін інформацією і документами в електронному вигляді, до складу якої входять веб-портал Уповноваженого органу, авторизовані електронні майданчики, між якими забезпечено автоматичний обмін інформацією та документами.

Наказом Мінекономрозвитку від 18.03.2016 № 473 “Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування” визначено веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель, визначеної пунктом 6 частини першої статті 1 Закону, інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua (далі - веб-портал). Державне підприємство “ПРОЗОРРО” визначене відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу.

Отже, інформація про публічні закупівлі, які планують здійснити замовники, розміщується на  веб-порталі Уповноваженого органу за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, доступ до якої є безоплатним та вільним. У зв’язку з цим, будь-яка зацікавлена особа може самостійно здійснювати пошук інформації про закупівлі на зазначеному вище веб-порталі.

Довідково повідомляємо, що на сайті, який адмініструє ДП Прозорро за адресою infobox.prozorro.org міститься інформація про роботу в системі електронних закупівель  для учасників.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Учасник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2