Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ "Український консультаційно-правовий центр"
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Стаття 17
Суть питання: 1. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті?

Питання 2. Чи вимагається від Переможця процедури закупівлі - переговорної процедури закупівлі - (у разі застосування переговорної процедури у випадках, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) документи передбачені частиною 6 статі 17, а саме: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті?
Просимо надати додаткове роз'яснення, так як цієї інформації немає у листі № 3304-04_34835-06 від 03.06.2020.
Відповідь на запит 1447/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 03.06.2020 №  3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F34835-06 , який містить вичерпну відповідь щодо застосування статті 17 Закону під час переговорної процедури закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2