Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від комунальне підприємство "Капітальне будівництво" Костянтинівської міської ради
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Добрий день. Допоможіть розібратися, буль ласка ...... В 2018 році був проведений тендер за процедурою відкриті торги. Проектно-кошторисна документація пройшла експертизу із заробітною платою 3500 грн. Проведено тендер ... .укладено договір (термін дії до 31.12.2019), частково вже виконані роботи (реконструкція). При виконанні робіт виникли роботи непередбачений проектом і початковим договором і проект відправлений на коригування. Чи маємо ми право у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» при коригуванні проектно-кошторисної документації передбачити вже нову заробітну плату Мін регіону у 2019 році? Зрозуміло, що виникнуть додаткові роботи, які приведуть до переговірної процедури (кошторисна вартість збільшиться лише на 10 відсотків). Питання - як без порушення законодавства ув'язати первинній основний договір з відкоригованої документацією ? Адже тепер специфікація(об'єми робіт) у відкоригованої документації буде різниться від первинної специфікації (об'ємів робіт) до тендерній документації, згідно якої підрядник склав договірну ціну до основного договору? Тобто…змінюється опис роботи, а об’єм лишається як у тендерної специфікації…Сума договору та ДЦ первинного договору не зміниться (адже трохи зменшиться),,,,,зміниться лише де ніде розцінка (наприклад: «фарбування стін водоємульсіоной фарбою» змініться на «фарбування стін масляною фарбою». Чи можемо ми так робити? Як що можно, пояснить по кроково цю ситуацію....Як потрібно зробити?
Відповідь на запит 402/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас відповідно до частини четвертої статті 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків встановлених у цій статті Закону.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F34307-06, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-01%2F38216-06, http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F37709-06, розміщено листи від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 “Щодо закупівлі робіт”, від 22.11.2016 № 3302-06/37709-06 Щодо застосування переговорної процедури”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2