Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Акціонерне товариство "Укртранснафта"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: щодо відхилення пропозиції учасника, що не має антикорупційної програми, за умови що очікувана вартість складає більше 20 млн грн
Суть питання: Доброго дня! Відповідно до ч.10 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Чи може бути визнаним переможцем учасник процедури, ціна тендерної пропозиції якого складає менш ніж 20 млн грн та який не має антикорупційної програми, але очікувана вартість закупувлі більше ніж 20 млн грн?
Відповідь на запит 146/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання зазначена у запиті від 10.01.2017 № 20/2017 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=ef90771d-dba5-4ee5-aeee-8a5f7975aa50&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2