Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Комунальне підприємство "Славутське житлово-комунальне об'єднання"
Тема: Відкриті торги
Суть питання: КП "Славутське ЖКО" є комунальним підприємством та здійснює діяльність в окремих сферах господарювання ( виробництво, танспортування та постачання теплової енергії) одночасно здійснює іншу діяльність з благоустрою міста яка фінансується з місцевого бюджету та діяльність з управління багатоквартирними будинками. Просимо надати відповідь які межі повинно підприємство застосовувати згідно ст.2 Закону при закупівлі наприклад рубероїду, яко даний товар буде використовуватися в діяльності яка не повязана із діяльністю в окремих сферах закупівлі. Чи можемо не оголошувати торгі так як закупівлі складає 450 тис.грн
Відповідь на запит 304/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F13747-07%20, розміщено лист від 12.05.2016 № 3302-06/13747-07 "Щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання".

При цьому, оскільки Закон не містить розмежування вартісних показників у залежності від походження коштів (бюджетні або власні кошти), замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, керуються вартісними межами предмета закупівлі, визначеними у абзаці третьому частини першої статті 2 Закону, незалежно від джерела фінансування такої закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Замовник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2