Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ДМА
Тема: Інше
Тема розширена: Правонаступник
Суть питання: Доброго дня, нами оголошена переговорна процедура на водопостачання, відповідно до якої строк поставки з 01.01.2021 по 31.12.2021, наразі в системі триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника. Дата завершення: 22.03.2021 00:00, що унеможливлює укладення договору.
До моменту укладення договору отримано документи з інформацією, що медична академія змінила назву на медичний університет, який є правонаступником академії без зміни ЄДРПОУ.
1. Чи може університет, як правонаступник, завершити розпочаті процедури шляхом укладення договору?
2. У разі завершення процедур правонаступником, чи правомірне застосування в договорі ч.3 ст.631 ЦК, відповідно до якої сторони можуть установити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення?
Відповідь на запит 454/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що питання правонаступництва розглянуто в листі від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 "Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб", розміщеному за посиланням:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fCtx=inName&fText=%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82. Водночас зазначаємо, що позиція Міністерства з цього питання залишилась незмінною.

У свою чергу, питання застосування у договорах на закупівлю статті 631 Цивільного кодексу України розглянуто в запиті 1374/2020 розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=c709a263-1d09-43ee-9f64-258c077bcec7&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2