Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від КНП ДКЛ№3 Соломянського району м.Києва
Тема: Інше
Тема розширена: В прозоро проводився аукціон на сдачу в оренду басейна по вул. Левка Мацієвича, 12
Суть питання: Переможцем аукціону виступила ГО "Київська академія плавання" код 39480064 директор Ключник Генадій Анатолійович. Після перевірки юристом лікарні Ключника Г.А. виявилось що прои ньго було відкрито 19 справ за вчинення різного рода правопорушень, розпиття алкоголю у заборонених законом місцях, поява в громадському місті у пяному вигляді, спротив працівникам поліції, вчинення домашнєго насильства і т.д. Як можна допускати такого орендаря в медичний заклад?
Відповідь на запит 1580/2021

Шановний користувачу, інформаційний ресурс Уповноваженого органу у сфері публічних закупівель направлений на поширення інформації щодо застосування законодавства про публічні закупівлі.

Водночас правові відносини, що виникають, чи можуть виникнути між адміністратором, організатором, операторами, користувачами та учасниками в процесі проведення електронних аукціонів в електронній торговій системі “Prozorro.Продажі ЦБД2” регулюються Регламентом роботи електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 щодо проведення електронних аукціонів з продажу/надання в оренду майна (активів)/передачі права.

Своєю чергою, постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 433 адміністратором електронної торгової системи Prozorro.Продажі ЦБД2 визначено державне підприємство “Прозорро.Продажі”.

Ураховуючи зазначене, з питань, зазначених у вашому запиті, пропонуємо звернутися до ДП “Прозорро.Продажі”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2