Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ТОВ НВП "Філісіт Діагностика"
Тема: Інше
Тема розширена: Проходження кваліфікації для Prozorro Market через ДП “Медичні закупівлі України”
Суть питання: На початку вересня згідно офіційного переліку на сайті prozorro.gov.ua нами було надано пакет документів на електронну адресу, але до цього часу жодної відповіді ми не отримали. Контактний телефон не відповідає. На запитання по електронній пошті замість відповіді надходить лист з вже поданим переліком. Які наші наступні дії при такому положенні?
Відповідь на запит 868/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Сфера застосування Закону визначена статтею 2 Закону.

Водночас Інструкція з використання е-каталогу “Prozorro-market” затверджена наказом державного підприємства “ПРОЗОРРО” від 22.04.2019 № 16.

Зазначаємо, що питання функціонування електронної системи закупівель розглянуто в листі від 07.02.2017 № 3302-06/3810-03 “Щодо електронної системи закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3810-03 Тому, оскільки відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу є ДП “ПРОЗОРРО”, щодо технічних питань користувачам системи необхідно звертатись до зазначеного підприємства, як адміністратора системи.

Поряд з цим, відповідно до підпункту 4 пункту 5 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 267, МОЗ з метою організації своєї діяльності зокрема здійснює контроль за діяльністю підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління. Оскільки державне підприємство “Медичні закупівлі України” засноване на державній власності та належить до сфери управління МОЗ, із зазначеного питання пропонуємо додатково звернутися до вищевказаного органу виконавчої влади.

Водночас з довідковою інформацією  можна ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/news/instrukciya-dlya-postachalnikiv-katalogu-prozorro-market

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Сфера застосування Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2