Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Крупівський навчально-реабілітаційний центр
Тема: Допорогові закупівлі
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можна вважати нагальною потребою здійснення спрощеної закупівлі без використання для електронної системи закупівлю капітального ремонту даху школи, якщо є припис ДСНСУ щодо усунення порушень по протипожежних заходах до 1 вересня 2020 року (які передбачені у капремонті), а також у кошторисній документації час виконання робіт - літній період.
Відповідь на запит 1814/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з абзацом другим пункту 3 частини сьомої статті 3 Закону придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі.

При цьому замовник самостійно приймає рішення щодо здійснення закупівлі без застосування порядку проведення спрощених закупівель на підставі абзацу другого пункту 3 частини сьомої статті 3 Закону.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2