Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від МКП «Дніпропетровський електротранспорт»
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: чи є необхідність нашому підприємству проводити процедуру закупівлі електричної енергії?
Суть питання: МКП «Дніпропетровський електротранспорт» є основним перевізником населення міста наземним електричним транспортом.
Згідно п. 2.2.1 Статуту нашого підприємства предметом діяльності є «Надання послуг з пере-везення пасажирів та їх багажу міським електричним транспортом».
Відповідно до підпункту 4 пункту 1 статті 1 Закону України від 25.12.2015 року №922 «Про публічні закупівлі» до діяльності в окремих сферах господарювання – діяльність, що здійснюється в одній або декількох з таких сфер відноситься – надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування, забезпечення функціонування міського елект-ричного транспорту та експлуатація його об’єктів для надання послуг з перевезення.
В статті 2 пункті 4 підпунктах 5 та 8 зазначено, що дія цього Закону для замовників, які про-вадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:
- товари, роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіаль-ними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аук-ціонах;
- електрична енергія, що купується та продається на ринку електричної енергії гарантованим покупцем, оператором ринку, системним оператором.
Крім того зазначаємо, що 01.04.2011 між нашим підприємством і ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБ-ЛЕНЕРГО» було укладено договір від 01.04.2011 №21505-00, який згідно п.9.8.1 вважається щоріч-но продовженим на наступний календарний рік, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодною із сторін не буде заявлено про припинення його дії. Станом на сьогоднішній день жодна із сторін не заявила про бажання його розірвати або про зміну його умов. Таким чином, станом на сьо-годнішній день договір від 01.04.2011 №21505-00 вважається дійсним та сумлінно виконується ко-жною із сторін..
Таким чином на підставі вищевикладеного:
Просимо,
Надати роз’яснення: чи є необхідність нашому підприємству проводити процедуру закупівлі електричної енергії?
Відповідь на запит 357/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що інформація щодо здійснення закупівель замовниками, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання міститься в листі від 12.05.2016 № 3302-06/13747-07, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2