Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Обласна комунальна установа "Вінницька обласна станція переливання крові"
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: Можливість застосування допорогової закупівлі
Суть питання: При здійсненні закупівлі товару за процедурою відкритих торгів замовником зекономлено певну суму коштів у вигляді різниці між очікуваною вартістю та сумою,запропонованою переможцем. Чи має право замовник за тим самим кодом на суму цієї різниці ("економії") закупити товар в порядку допорогової закупівлі, тобто без застосування процедури відкритих торгів?
Будемо вдячні за розянення.
Відповідь на запит 503/2017

Шановний користувачу, Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 "Щодо планування закупівель" та від 30.09.2016 № 3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону", розміщеним на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=5&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2