Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - спеціалізована школа" Олександрійської міської ради
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: уточнення за статтею 17
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи повинен замовник під час проведення переговорної процедури за п.п. 3 п. 2 статті 40 (відсутність конкуренції з технічних причин) вимагати від учасника підтвердження відсутності підстав для відмови за ч. 1 ст. 17? Дякуємо за відповідь!!!
Відповідь на запит 1090/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у  листах  від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, від  03.06.2020 № 3304-04/34835-06 “Щодо застосування статті 17 Закону”, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями: 

https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=34835

Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему : “Переговорна процедура закупівлі по-новому”, що доступно за посиланням:

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2