Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ДП "Кіностудія ім. О.Довженка"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: опублікуванні звітів про укладені договори
Суть питання: Державне підприємство «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» (надалі – Кіностудія) просить надати роз’яснення щодо наступної ситуації.
З 16.05.2019 р. при опублікуванні звітів про укладені договори в електронній формі майданчику e-tender з’явилось нове поле «Класифікація суб'єктів господарювання», яке є обов’язковим для заповнення. В системі є можливість обрати лише одне з таких значень:
• Суб'єкт мікропідприємництва;
• Суб'єкт малого підприємництва;
• Суб'єкт середнього підприємництва;
• Суб'єкт великого підприємництва.
При незаповненні поля опублікувати звіт про укладений договір неможливо.
Кіностудія при замовленні послуг у фізичних осіб, які є необхідними по специфіці діяльності підприємства, опубліковувала звіти про укладені договори. Так як, відповідно до ст. 55 Господарського кодексу України фізичні особи не відносяться до суб'єктів господарювання, опублікування звітів про укладені договори по закупівлі послуг у фізичних осіб в електронній формі майданчику e-tender тепер не є технічно можливим.
Кіностудія з цього питання зверталася до консультаційної лінії майданчику
e-tender. На що отримано відповідь, що за дане оновлення інтерфейсу програми відповідає ДП «Прозорро».
При зверненні за роз’ясненнями до консультаційної лінії ДП «Прозорро» отримано відповідь, що дане оновлення інтерфейсів програми було введене
ДП «Прозорро» на підставі Розпорядження КМУ від 10.05.2018р. №292-р. і тому було рекомендовано Кіностудії звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за письмовим роз’ясненням яким чином опубліковувати закупівлі, зокрема звіти про укладені договори, у фізичних осіб.

Відповідь на запит 562/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на схоже за змістом питання надано у запиті 435/2019, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель відповідно за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=161eebeb-fb47-4ce8-ba06-e7b20de9076f&lang=uk-UA

Поряд з цим повідомляємо, що Мінекономрозвитку звернулось до державного підприємства “ПРОЗОРРО”, як адміністратора електронної системи закупівель, стосовно питання наявної реалізації зазначення категорії суб’єкта господарювання та термінів доопрацювань, які стосуються негосподарюючих суб’єктів. Про результати розгляду звернення вас буде проінформовано додатково.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Учасник процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2